Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Gzula[HUN] #96584 üzenetére

    Ezek rendben vannak egy bizonyos szintig, de ne ilyenekkel akarjunk már megítélni fejeseket a legfelső polcról. Én ettől akadok ki.
    Aztán meg jönnek azzal, hogy egy Empyrean nem jobb egy hd600-nál vagy he40se-nél csak sokkal drágább. Jó kis lehúzás az ezotériás fülűeknek. Bezzeg én tudom, hogy egy 30dxpro-nál nincs tovább, csak vakítás van, és azon bizony a hd600 pont annyi mint az Empyrean.
    Hagyjuk már....
    A Toppingot A hájperei tették rettenetté, amikor bizonyos fórumoldalnak bedőlve azt gondolták lett egy szent gráljuk amivel minden is úgy szól, ahogy csak lehet, és nyomják a review-ket ha kell ha nem, hogy mi a túlárazott meg mi nem az, ami valahogy megszólalt a grálon.

    Tőled is megkérdezném, hogy biztos egy Zen2-őt akarsz egy Empyrean alá tenni?
    Vagy Bacylustól is, de egyikőtök sem TOTL fejesekkel nyomul, akkor mi is a probléma?
    Helyükön kell kezelni a dolgokat, ennyi.
    Ugyanúgy mint minek millás usb kábel egy százezres rendszerbe?
    Trabira teszel alufelnit, nem lesz Bugatti belőle, de Bugattira se teszel Trabi kereket.

    Ajánlom a topik keresőjét az Ifi Zen-re, ahol látni lehet, hogy ki hívta fel a topik figyelmét erre az eszközre, mikor az megjelent. Pedig akkor sem került többe mint most....

Új hozzászólás Aktív témák