Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz fericske #96585 üzenetére

    Nem tudok mit hozzá fűzni a hozzászólásodhoz, tökéletesen egyetértek azzal, hogy heülyükön kell kezelni a dolgokat. Nekem a stílussal volt gondom. Mondjuk inkább azt, hogy a "rettenet" volt az utolsó csepp a pohárban. Bevallom utólag kissé igazságtalan volt, hogy pont erre reagáltam, mert az előzményeket nem hoztam szóba.

    De pl. én is kértem tanácsot pár napja, hogy árkategóriájában milyen alternatíva van, de nincs válasz. Nem én vagyok az egyetlen, aki tanácsot kér, a DAC topikban szinte rendszerint így jár. Vagy, ha van valami ötlet, társaság egyik fele azt mondja, hogy szar. Esetenként úgy, hogy nem is hallotta. (Vagy pl. ifi esetében a V2-t nem hallotta, csak az elődjét.) Ifi Zen V2 kategóriájábna pedig nagyjából pedig van az, esetleg valamelyik Topping vagy Loxjie. Aztán lehet tényleg rettenet lesz. Meglátjuk. Peace.

    Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • #37391872

    törölt tag

    válasz fericske #96585 üzenetére

    Az Empyrean jobb a HD 600-tól. Egyszerűen nem éri meg az árát, még a felét sem. Bassheadeknek való, és mint írtam, vannak olyan zenék, ahol jól teljesít, viszont azt is írtam, hogy azok a zenék nem nekem valók. Nincs ebben semmi ördögi, adott zenével, adott cuccal tud jól szólni, de nem az én világom, és soha nem lesz az. Csak erre szerettem volna kilyukadni.
    Az összevetés úgy történ (mert nem túl jó a zenei emlékezetem, hogy két egyforma cuccon egyforma zenéket indítottam el. Levettem az egyiket, feltettem a másikat, majd vissza... Ettől jobban hogyan teszteljem? Az Empyreanon nem volt ott a gitár végig, csak ha ő is úgy akarta, a Hifimanon meg végig ott volt. Süket azért nem vagyok. Árban kb egyek.
    Szóval végül is ott volt, de annyira nyomakodott a basszus, hogy egyszerűen elvonta a figyelmet a zene többi finomságaitól. Ezért nem tetszik. A tere és a magasai meg sem közelítik a nála jóval olcsóbb Audio-Technika ATH-ADX5000 fülesét.
    Nem a Topping, hanem a Meze van túl lihegve véleményem szerint. Amúgy lehetne belőle jó füles, lásd el is indúlt a jó irányba az Elite kiadásával. Lehet, hogy rájöttek valamire, vagy esetleg eljutott néhány hozzám hasonló komment Romániába?

    [ Szerkesztve ]

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz fericske #96585 üzenetére

    Azért, mert valami jobb többszörös áron, még az lehet túlárazott. Az Empyrean 10-szerese a HD600-nak. Nekem, ha a fejhallgatós lánc már összemérhető egy jobb hangdobozos rendszer árával, és még mindig csak fejhallgató - mert mi más tudna lenni -, az túlárazott. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák