Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Predator2 #94781 üzenetére

    Szerintem a 15ezres MS5T-nél nem lesz jobb ár/érték arányú fejes. MS5T egyetlen hátránya, hogy nem cserélhető a vezetéke, de legalább rövid. Ennek is igy Black Friday környékén vitték le az árát. A frissen tesztelt A30-as is szépen szól, de tartósságára nem tudok válaszolni (korábban szempontod volt, hogy ne essen szét), valamint INNEN vagy ide érne karácsonyra, vagy nem. Volt úgy, hogy 2 hét alatt ért ide hozzám onnan cucc, de olyan is, hogy rendelés után 18 nappal adták fel. Persze utána 10-12nap alatt ideért, de egyszer se kellett +vámot meg áfát fizetni. DPD hozta.
    Tudom, hogy korábban a Pro-10-est ajánlottam, de akkor még úgy tudtam, hogy a legolcsóbb helyen is 20ezer felett az MS5T. Ott van még a Superlux 681 EVO is, ami nagyon jó mély orientált fejes, de kényelmetlen, és annál szerintem jobb választás egy OneOdio.
    20 alatt van még akár itthonról is az OneOdio Pro-50, ami sokkal jobb párnával rendelkezik, mint a Pro-10-es, de annál is jobb az MS5T. Igazából a Pro-50-es az A30-ast is csak kényelemben veri.
    Sajnos más most nem jut eszembe. Régebben még ott volt 20ezer a Superlux 685, meg a CAL!, de az előbbi, és az utóbbi SE verziója is inkább 30ezer HUF.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák