Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz emiki6 #110550 üzenetére

    Üzleti vállalkozást nyithat arra, hogy fejeseket próbáljanak ki nála :)

    Nála egyébként mi(k) van(nak) napi használatban?

  • bitrograde

    senior tag

    válasz emiki6 #110550 üzenetére

    Mire vagy kíváncsi?
    A lehetőségekből szerintem amit tudtam kihoztam és amit lényegesnek tartottam leírtam. De ha lenne ami még érdekel megpróbálok válaszolni.

    Igazából az lett volna a kérdés, hogy mi lett volna a hallgatózás és a bejegyzés célja. Értem, hogy sok sok fejhallgatót volt alkalmad kipróbálni egy helyen, és mint kisgyerek a cukorkaboltban, nem tudtál ellenállni a kísértésnek, hogy ne vedd a legtöbbet a fejedre. :D A felsoroltak közül engem leginkább a HE560 és a Fostex érdekelt volna, és hogy hogyan viszonyultak a különböző meghajtásokkal a zenéhez. Vagy hogy mondjuk szerinted mi a különbség az "ajánlott" és az "ajánlható" kitétel között. Amit meg egyáltalán nem, ott mi a kizáró ok. Engem is az MSR7SE érdekelt volna a "nem ajánlottak" közül.
    Egyébként kérdésre te is bevallod, hogy néha nem is emlékszel rá, mit hallottál és hogyan. Pedig ezeknek a tapasztalatoknak a megfogalmazása szerintem fontos lenne egy ilyen hobbi és a fórumos tapasztalatmegosztás szempontjából. Már csak azért is, mert azoknak a fejeseknek az esetében, melyeket behatóbban volt alkalmam hallani vagy esetleg birtokoltam is, egészen más a véleményünk. Pl. az AT, A Fidelio, a Sennheiserek, a Sonorous, egyes AKG-k kapcsán. Kíváncsi lettem volna, miért.

    Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

  • -NoVa-

    addikt

    válasz emiki6 #110550 üzenetére

    "Szerintem egy jó irány a 2 nyitott, 1 zárt fejes."

    Hajjajj :DDD
    Szénné tuningolt 400SE és a Hemp adja a nyitott fejes szettet, Bose QC35 a zártat. Néha csak úgy a nosztalgia kedvéért egy Porta Pro kramer mod-on elgondolkozom, de sokat az se venném elő.

    Legtöbbször valamelyik fa earbud szól a fülemben úgyis:

  • nLali

    senior tag

    válasz emiki6 #110550 üzenetére

    Ilyen fejhallgatós látogatások után napokig ki se pakolom a hifi fejes lancot a taskából, csak rádugom a phoenixet a pc előlapi kimenetére, mert böngészésre, játékra, sorozatnézésre az is bőven elég, fülem se pállik be. :D
    Célzottan zenehallgatni elég keveset szoktam, főleg azért, mert minél jobban megszokom azt a minőéget, annál kevésbé ad élvezeti többletet, főleg hogy már nem kell kiismerjem a láncot. Ha új fejest vennék, akkor meglenne az abból fakadó élvezeti többlet, lehetne mindent újrahallgatni. :D

    Január végén, vag február elején vettem egy Sundarát. Na azóta van a dobozában. Azt hiszem 1 órát használtam, két részletben. Pedig nagyon kellett. Állványon hagyni sajnálom, ahhoz számomra túlságosan csecsebecse. Sajnálom, ha porosodik.
    Ha ki kell venni a szekrényből aztán dobozából, akkor meg nincs kedvem hallgatni. Pedig a hangja nagyon tetszik.
    Kicsit zavarják a szememet azok a műszaki cikkek, amik nincsennek bekapcsolva és nem csinálnak semmit.

    Elgondolkodtam, hogy inkább valami endgame iem kéne, mert azt legalább vinném mindenhoval. Mostani iem-em azért kedvelem, mert telóról pici dongle daccal is bőven kielégítő, de az MFA2-MFD2 párossal igazán remek. Na, de ebben a topikban az IEM offnak számít. :)

    Stellaz: Neked is ezt válaszoltam volna :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák