Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz csakany2001 #86970 üzenetére

    Minden párnával máshogy fog szólni. Ha gyári újat raksz rá, azzal is máshogy szól egy hangyányit, mint a régi gyárival. Az nem nyomódott össze, nem tömődtek el a pólusai, stb.
    Ha bársoly is jó, akkor én EZT javasolom. Én 2 párat is rendeltem belőle. Nem csak árához képest, abszolut minőségben is ott van. Én konkrétan nem M40X-en próbáltam, cimborám azon próbálta, és nagy változást ne észlelt. Elvileg kicsit világosít a hangzáson (szigetelés is kevesebb a gyárinál), de nekem az M30X annyira nem jött be, részemről max nem "brummogna be" annyira ezzel a párnával.
    Nekem egy old school planáron van jelenleg. Meg tartaléknak rendeltem mégegyet. Utóbbi több, mint 3 hónap után jött csak meg sajnos.

    Ha ragszkodsz a minőségibb bőrhöz, műbörhöz, lehet egy Brainwavz báránybőr párnát rendelnék rá. Később is jó lehet, ha feljebb lépsz M40X-re, vagy M50X-re.
    Ultimate megoldás lenne a Dorien által ajánlott Yaxi párna, de én egy M30X-re biztos nem költenék annyit.
    Ár/érték arányban még jók lehetnek a Misodiko párnák is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák