Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz korpicschess #86702 üzenetére

    Elimex :R

    (#86719) :AMF:
    - KáCsa KCE-HP fejhallgató kábel 570Ft/m??
    - Ha a Forza belefér a költségvetésedbe az szuper.
    - És igen, szoktak "star quad" mikrofon kábeleket is használni fejeshez, de azért ez merev lesz. Az Elimexben szerintem rendesek. Ha meg kéred őket, meg lehet tapizni a vezetéket ha megmondod milyen szándékkal szeretnéd ezt. Tapasztalatom szerint azonos kábel estén a nagyobb átmérőjű testesebb hangot eredményez. Nekem a Neutrik elég de sokszor a saját (talán "ELAN"?) almárkájukkal is elégedett vagyok. Már az hogy lecseréled a DT öntött csatiját egy normális Neutrikra hallható javulást hoz. De hogy a Furutech (aki szerintem inkább gyártatt valakivel) megéri-e az árát? Nem tudom. Talán... ha olyan rendszered van :R

    (#86712) kammerer
    A Sennheiser HD8xx és az Audeze LCD sorozatánál le lehet((ett) kérni a méréseket gyári szám alapján. Érdemes lenne összevetni ezeket a mérőműhelyek által kiadottakkal.

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák