Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsetko

    tag

    Sziasztok. Fejhallgató vásárlás előtt állok. Most egy dobozhangú Sony-m van.(Sony MDR-XD150 ).Múltkor volt rajtam egy olcsóbb Pioneer (Pioneer SE-MS5T) és megadta az ihletet.
    Szóval.
    1.A leendő fejhallgatót 99%-ban otthon,gép előtt használnám.
    2.Játékra illetve zene hallgatásra értelmes minőségben.Néha persze 1-2 film,sorozat is becsúszik.Zenei stílust illetően nagyon sok van. Inkább kizárni tudok mint felsorolni. Metál,rock,classical nem jön be(persze itt is vannak kivételek). Minden más mehet.
    3.Igazából egy inagán jó ár/értékűre pályáznék így nekem nem baj az sem ha olcsóbb. De legyen ez az összeg 30.000Ft.
    4.Használt is játszik.
    5.Circumaural nekem jobban bejön. A legfőbb az lenne,hogy teljesen rámenjen a fülemre.Ne csak úgy rajta legyen,mint sok Jbl.[Kép]
    6.Nyitott még nem volt,de nem zárkózom el.
    7.Igazából én sem tudom mi lenne a jó. Legyen mindenből elég. Sok zenei stílust kedvelek.
    8.Ha új,akkor mindegy.Viszont használtan leginkább Ha-ról vennék.
    9.Egyenlőre integrált hangkártyám van.Egyszer lehet lesz majd értelmes hangkártyám,de nem valószínű ,hogy a közeljövőben.
    Egyenlőre semmi elképzelés nincsen sajnos. A csillivilli Gémer fejeseket kerülném ha lehet. Az összképhez jobban illene egy letisztultabb.
    Amit próbáltam az tetszik. 15 körül van újonan azt nem sajnálnám arra.
    Az ajánlott fejhallgatók részt olvastam,de amint láttam már nem aktuális. :R
    Köszönöm előre is a segítséget. :))

    Nekem nincs szülinapom.Én szintet lépek :D

Új hozzászólás Aktív témák