Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    HD 600/660S tulajok figyelmébe ajánlom ezt a nem drága kábelt , 6200 Ft , válaszható 3,5 unb./2,5/4,4bal. jack-al .
    [link]
    Megjött és persze nem kicsit anyáztam ...én 4,4 pentaconne jack-al kértem ,, na szóval az egyik oldal kontakt hibás volt a 4.4-es jack kábel mozgatásra, Davirnya mester átforrasztotta , és tökéletes lett (szerencsére szerelhető jack van rajta .. Az ő véleménye szerint valóban ,,16 szálas (oldalanként) pure silver ,,a kábel , és most mondhatnónk , hogy kínai,, xar,,(kontakthibás forrasztás stb) de az eladó azonnal küldeni akart egy másikat ,(én nem kértem, mert én is korrekt vagyok..) és mivel megjavíttattam , vissza utalt 10$-t :)
    A lényeg , hogy miért is javaslom, a HD650-al ami amúgy sem ,,mélyszegény ,, nem volt jó a hang , túl lágy és még több basszus jött . ( arra kiváló a Mavismodz 8 magos ezüstözött occ réz ami kissé merev is )
    Viszont a HD660S támadóbb,közepeit megregulázta és (a nekem ) kisebb basszusát dinamikában ..helyre tette :) .. csak ,hogy mire képes egy másik kábel..

Új hozzászólás Aktív témák