Új hozzászólás Aktív témák

  • HeadHunter98

    tag

    Sziasztok, 2014 szeptembere óta voltam egy boldog tulajdonosa egy Sennheiser HD 205 II fejhallgatónak. A gond sajnos az, hogy körülbelül egy hete a hangja valamilyen oknál fogva negatív irányba megváltozott. Bizonyos hangszínek vagy hallattszanak, vagy nem. A mély is szinte eltűnt belőle, én hangszóró hibára gyanakszom. Mivel a garanciapapír, se a doboz sajnos már nincs meg, szeretném tőletek megkérdezni, hogy tudtok e olyan helyet, ahol a vételár max feléér (8 000 Ft) megtudják csinálni?

    Ha esetleg a szervíz nem érné meg, akkor:

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    - Otthon, de az utazásokra is elvinném.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    - Multimédiás tartalmakra (zene, videó, film).
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    - 20 000 Ft
    4.) Új vagy használt?
    - Lehetőleg új, de ha ilyen kategóriában van jó használt akkor azt is szívesen megnézem.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    - Circumaural.
    6.) Zárt vagy nyitott?
    - Lehetőleg zárt, azaz ne jöjjön be túl sok zaj a külvilágból, se hallatszódjon ki onnan. Esetleg, hogy ha van ilyen árban kiváló hangzású nyitott kialakítású darab is, akkor olyanokat is mondhattok.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    - Eddig mélyorientált voltam, de úgy érzem, hogy most már a kiegyensúlyozott, részletes hangzást várok, ami az összes tartományban hasonlóan teljesít.
    8.) Honnan vásárolnál?
    - Csak is Budapest jöhet szóba, készpénzes átvétellel vásárolnék
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    - Egy LG G4 telefonnal használnám, erősítő nélkül. Meg néha bekötném a gépbe, amibe gigabyte alaplap van, integrált hangkártyával.

    Én eddig a Creative Aurvana Live!-t néztem ki magamnak, ami az összes feltétel közül csak a zajszűrésnek nem felel meg.

    [ Szerkesztve ]

    A változás bent kezdődik

Új hozzászólás Aktív témák