Új hozzászólás Aktív témák

  • Ruszli66

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egyáltalán nem vagyok jártas a fejhallgatók terén, annó megelégedtem az occsó Tesco fejhallgatóval, de valljuk be, ezek sz*rt se érnek!! :D :D

    Nem értek a témához, így ha lehetséges, akkor egy kis magyarázatot is hozzáfűzne az ajánló az adott termékhez? :) Kitöltöttem az összefoglaló kérdéseit, de annyit hozzáfűznék, hogy csak és kizárólag MIKROFONOS fejhallgató érdekel. :)

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    - Csak és kizárólag otthon, asztali számítógéphez lenne.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    - Játékra, Skype-ra és filmnézésre, zene hallgatásra. A játék és a beszélgetés a dominánsabb tényezők.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    - Maximum 30k-ig gondoltam a dolgot.
    4.) Új vagy használt?
    - Természetesen ÚJ-at szeretnék.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    - Elolvastam az összefoglalót, de fogalmam sincs, bármelyik?
    6.) Zárt vagy nyitott?
    - Zártnak jobban örülnék, de ha minőségben jobb a nyitott/félnyitott, akkor hajlok afelé is, a lényeg az ár/minőség kombójából a legjobbat kihozni ilyen áron játékra.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    - FPS játékokban érezhető legyen a térhatás, basszust is tudjon azért produkálni, de ezek mellett számomra fontos még a Skype közbeni lehető legjobb hang átadás.
    8.) Honnan vásárolnál?
    - Egyértelműen belföldről, ipon, pcx vagy valami hasonló. (nem tudom hol kapni jó fejhallgatókat :D :D Kaposváron lakom, itt esetleg valamerre? :D )
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    - MSI H170 Gaming M3 alaplapom van, de hogy ezen konkrétan milyen hangkártya van, azt sajnos nem tudom.

    Köszönöm a segítséget!

    Üdv,
    Peti

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák