Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Sziasztok, tegnap vettem egy MAXELL home studio fejlhallgatót, az MM-ben 4000 Ft-ért. Többször végigteszteltem a kirakott fejlhallgatókat 5 ezer Ft alatti kategóriában, de a 6-8 ezer alatti kirakott cuccok közül is ez tetszett a legjobban.

    Nekem pl. ez a fejhallgató hangzásra jobban tetszett, mint az összefoglalóban ajánlott MAXELL Radio DJ, egyrészt kényelmesebb is, meg sokkal tartósabbnak igényesebbenek is tűnt. A Radio DJ-vel az volt a bajom hogy a basszus túl erős ami hosszabb távon eléggé fárasztó, közép-magas tartományban elég gyenge, hiányos, de főleg inkább középben. 8 évig tanultam zeneiskolában hangszeren, több amatőr zenekarban, BIG-Band-ban is basszusgitároztam úgy szerintem valamannyire meg tudom itélni mi a pontosabb, részletgazdagabb hangzás.

    Az az érdekes, hogy a magyar honlapokon, elvileg igy nézne ki: [link]
    Amit valóságban így néz ki: [link], vagy itt egy magyar videó róla, itt jobban látszik hogy néz ki [link]

    De a valóságban teljesen más a kinézete, sokkal komolyabbnak, masszavabbnak néz ki és a fejhalgató párnája sem sima szivacs, hanem műbör szerű puha anyag és a kábel is a mindenhol írt 2,5 m helyett 5 méter.
    Ez egy újabb verzió lehet? Próbálta már valaki?
    Miért nincs az ajánlottak között az 5 ezer alatt kategóriában?

Új hozzászólás Aktív témák