Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz decoati #110962 üzenetére

    Sok IEM-em van. Még több volt, a füleses topicban néha írtam retrospektív helyzetjelentést. A kiváncsiság, önismeret, és az idővel a hangzásról tanult apróságok mentén próbálgattam mindenféle formátumot, meg persze jókor, jó társaságokba csöppenve felszedtem magamra sok hasznos tudást, mi az, amit én keresek a zenében, és hogy tudom megfogalmazni, mit hallok, hogyan kapcsoljam mások relatív véleményeihez, stb. Túlzás azt mondani, hogy bárki átlátja a piacot, iszonyatosan sok márka sok aprósága között a nagy zajban elveszik sok gyöngyszem, ami több figyelmet érdemelne, és előkerül sok érdekesség, ami valamiben olyat mutat, amit azon az árszinten nem sokan. Külön mókás azoknak az arcát nézni, akik az aktuálisan rendszeres használatban lévő négy IEM-em próbálták, meg a forrásaimat, ahogy gondolom én is hasonló tekintettel vigyoroghattam amikor a Lampizatoron át a finoman sok év tapasztalatát felhasználva tökéletesre csiszolt láncon megszólalt a fejemen az Empyrean Tulkunál. Vagy a Cayin N8 DAP, komoly kísértést ad áthágni a hobbira szánt keretösszegek határát.

    Aztán kis összhatásbeli kompromisszummal egyelőre megelégedetten használom az Astell&Kern SR35-öt forrásnak ezekkel:

    A 2 Beyerdynamic Xelento generáció mellett egy Effect Audio Ares S 8W kábelre dugva Tulku kézműves solarmatúrás G7 csodája a számomra tökéletes izolációjával és precizen kontrollált színpadával, jobb szélen meg a kínai csodák csúcsa, a saját kéréseim szerint szintén egyedi hangolással legyártott elektrosztatikus a maga végtelen légiességével.

Új hozzászólás Aktív témák