Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz fattyu #102078 üzenetére

    Annyit biztos nem mint Ti, én nem cserélgetem, nekem inkább a zenehallgatás a hobbim és nem a cserélgetés élménye (ezzel most nem lefikázom, aki szereti cserélgetni, az is egy hobbi, nyilván anyagi háttér sem árt hozzá, ami nekem nincs). A planár teljesen kimaradt az életemből. Azért sikerült többe belehallgatnom, pár drágább fejhallgatót behoztak a munkahelyre, hogy ott hagyják egy napra hallgassam meg. Nem jegyeztem meg őket, de egyik belém égett, mint élmény egy akkor még 200 ezres Fostex fejhallgató, Kácsa által újrakábelezve és egy Soekris dac1541 vagy 2541 (erre nem emlékszem). Ott is a Soekris hangja fogott meg leginkább, nem a fejhallgatótól voltam elájulva. Annyi, hogy a rendszer pont a kocsim ára, tehát sosem lesz ilyenem.

    A kérdésed talán azért annyira nem releváns, mivel ahogy írtam: "Nekem végállomás a zártak között!", tehát Nekem és nem azt írtam, hogy általánosságban elver mindent és mindenkinek lehet a végállomás. Én ennyi pénzt szánok egy zárt fejhallgatóra és azt kimeríti, mindez mellett még a hangja is pont az amit várok egy fejhallgatótól. Az elfogultságom mögött, pedig a Harman görbe hangzására akartam utalni, mivel van Samsung hangprojektorom, ami kb. ugyanezt a hangzásilágot hozza. A lényeg, hogy amit kerestem a zenében azt megtaláltam ebben a fejhallgatóban és az én igényeimet teljesen kielégíti.

Új hozzászólás Aktív témák