Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    Sziasztok!

    Az utolsó 5 évben elfogyasztottam összesen 2 db Beyer dt 770 250ohm fejhallgatót, így eléggé csalódtam a márkában, fogalmam sincs, hogy ez valami extrém unluck, vagy ennyire leadtak a minőségből. 2017-ben vettem az elsőt,, 1 év után a pántot tartó műanyag mindkét oldalon elfáradt, berepedezett, majd rá 1 hónapra eltört.. találtam rá megoldást, egyedileg legyártott 3d alkatrészek, strapabíróak voltak. Erre ahogy lejárt az 1 év gari, a bal oldali hangszóró megadta magát... próbáltam javíttatni, de kifogtam egy kóklert akivel megszívtam, az egész füles kuka lett, így vásároltam egy újat. Ez gari előtt 2 hónappal szintén azt produkálta, hogy megadta magát a bal hangszóró, garanciába szerencsére cserélték még, ez volt 2020 nyarán. Ami érdekes, hogy ebben a műanyag pánttartók azóta is törés mentesen bírják. Viszont a mai nap zenehallgatás közben, csak úgy random megint halkabb lett a bal hangszóró, recsegett, majd elnémult.. Nevetséges.. pedig aztán nincs 0-24 használva, mindig vigyázva volt rá.. soundblaster xi-fi hd, és egy presenter 3 volt mindkettő alatt. Nem nagyon követtem az utóbbi években a fejhallgatókat, de azt látom, hogy ha egy újabb darabra ruháznék be, az cirka 30k-val többe fájna, mert 60k körül vesztegetik őket. Van esetleg ilyen ársávban alternatívája?

Új hozzászólás Aktív témák