Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Polllen #101028 üzenetére

    Én sem hallottam a 6XX-et, mert a 600 után minek vettem volna, de amúgy inkább a 650 felé hajlónak mondják. Viszont az enyém is afelé hajlik, szóval mindegy. Anno 90e Ft-ért vettem a 600-at, az nagyon jó ár volt, most idén 269€-ért láttam az akciós oldalon, ahol az 560s-t vettem, de ugye minek kettő. Ha kezedbe akad egy 600-as, próbáld meg a 650 kábelével. Tényleg melegít rajta.

    Köszi a DX1 infókat. Nagyjából akkor ott lehet, mint az AK4490-es SMSL-em, kevésbé részletes, valamivel sötétebb. A Z40 viszont annyit melegít a hangon, hogy nem lesz lényeges hangkarakter-változás, tehát a DX1 akkor ugyanez lenne, kicsit más köntösben, fejes erősítővel (a Sanskritban nincs, az csak DAC). Az Ifi könnyen lehet, hogy túl meleg lenne már, de eredetileg önállóban próbáltam volna meg, fejes erősítő nélkül. Még nem írtam le, mert kíváncsi lennék egy nagyobb lépésre meleg irányban, hogy az mit hozna ki belőlük. A DT770-nek sok lenne, a HD600-nak talán még nem. Majd ha lesz akció, kíváncsiságból berendelek egyet. A DX3 Pro+ részletessége nagyon bejön, sokféle zenénél nagyon adja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák