Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    ez az icemat tényleg nagyon kecsegtető. igazábol a kettő között vacilálok: icemat vagy exactmat. az exactmatban előny hogy van csuklótámasz és kétoldalas, viszont nem tudom az aluminium mennyire tartós. én puha fémnek ismerem, és aggaszt hogy mi van ha nagyon hamar elkopik. az üveg meg igaz h kényelem szempontjábol nem az igazi mert kemény, de ugynakkor ez az előnye is, mert valszeg ezen csúszik a legjobban az egér, és úgy gondolom h kopásállóbb lehet. nemtudom h különálló csuklótámaszt lehet-e kapni, de utánanézek. ha lehet és ráadásul valami pofásat, márkásat, akkor sztem icemat lesz. az icemat oldalon nem láttam csuklótámaszt. hülyék h nem csinálnak. tuti h lenne aki igényli.

    csak azt kéne tudnom az icematrol, hogy a 2.0 csak annyiban más hogy nagyobb, vagy a felületét is fejlesztették a régihez képest. az hogy a 2.0 nagy, az azt jelenti hogy lowsens pad? vagy egyáltalán milyen sens-nek szánják? az az igazság hogy úgy látom h a legtöbb gamer lowsens játszik, és ennek próbálnak meg a gyártók is leginkább kedvezni.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák