Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz BLOODSHOT #499 üzenetére

    Ez már nem az a kategória, egyik sem, ahol a minőséggel jelentős gondok lennének. Mindegyikkel meg lehet csinálni szinte mindent, amire egyáltalán fényképezőgép alkalmas. Csak az egyikkel ez a kényelmesebb, a másikkal meg az. Egyikkel ezt a témát egyszerűbb megoldani, a másikkal a másikat. Egyikhez az egyik kategóriában vannak (egy hangyafingnyival) jobb objektívek, a másikkal a másikban. Nem azoknak szánták ezt a kategóriát, akik az árakon hezitálnak. Eleve nem is értem, hogy merülhettek fel ezek a típusok akár a 40D-vel párosítva. És tartom, hogy végképp nem értem, hogy egy pénzét számolgató hobbifotóssal kapcsolatban meg pláne nem értem, hogy merülhet fel bármelyik is. Kb. olyan ez, hogy "Na mire gyűjtsek a diákhitelből és az örökölt lakás árából? Porschéra vagy Aston Martinra? Porschéból van a Boxster ami olcsóbb, és akkor talán marad pénzem AUTÓVEZETŐI TANFOLYAMRA is, mert vezetni még nem tudok, de az Aston Martinon kényelmesebb helyen van az ajtónyitó kilincs és az ülései is kényelmesebbek. Aztán majd a benzinpénzt meg csak megoldom valahogy, lakás nélkül meg majd alszom a kocsiban. Amikor meg nincs pénzem benzinre, megyek busszal suliba, elvégre 2 buszmegállónyira van."

    Honlapcímem akkor ide is:
    Honlapom
    Kicsit gagyis a webdesign, mert magam csináltam és nem értek hozzá, de talán a képek kárpótolnak.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák