Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Hydra SR #489 üzenetére

    Bloodshot kritikája az izzaddtásgszagú de a gerjesztett igényes megfogalmazást is annak érzem.

    -Nem az 51pontos AF a lényeg, bár követőnél egy 40Dtulajnak igencsak hiányozhat, hanem az AF rendszer gyorsasága és pontossága. 40D nem konkurencia egy D300nak, a D300 AFrendszerével az 1Dk/D3 konkurál.

    -Nem a 150.000es expo a lényeg, hanem a szigetelt váz.

    -A kereső is nagyobb de nem a keresőben ami brutálisan jobb a D300ban hanem az LCDje.

    -Live View közben ha lassú is de nem egy rossz dolog az a kontrasztos AF. 40Dben van olyan?

    -Most ez nem tudom, de Auto Iso 40Dben már van vagy ezt a szintúgy marha fontos funkció még mindig nem szerepel ebben a gépben?
    ésatöbbi....

    Szerinted gerjesztett igyény az 1Ds/D3 szintű AF rendszer, a szigetelt váz, az éles LCD, a..... ?
    Igen Bloodshot kritikája izzadtságszagú, a tied meg mivel tudom értesz hozzá.... olyan Canon fan szagú.

    btw véletlen se leszólni akarom a 40Dt, szerintem egy k* jó gép, így most, hogy visszatértéssel 220K szerintem igazi bestbuy az árkategóriájában.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák