Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz belovary #22975 üzenetére

    "Személyesen csak az üzletben voltam, ahol majdnem ugyanúgy fel vannak háborodva mint én. Ők is beolvastak a Camera Kft.-nek" ---> nem elkeseríteni akarlak, de amikor az én seggem védelméről van szó, akkor ügyfélnek már én is mondtam, hogy az az álnok beszállító tehet mindenről és nem én vagyok a trehány (esetleg adtam hiányos infót a beszállítónak és azért nem mennek flottul a dolgok). a boltot eleve kihagytam volna a buliból és nem a canon hungáriával értekeznék, hanem a camera kft-vel (leginkább személyesen, bemutatva a problémát, mert akkor az infó biztos nem veszik el útközben). a munkalapon (amiről semmi infót nem kaptál) akármi is lehet ám. ha egy viszonteladó nem akarja terhelni az idegeit veled, akkor tök "normális" hozzáállás, h ők mindent megtettek érted és nem miattuk van a gond. (megjegyzem akárhányszor vittem bármilyen vázat/objektívet javításra/tisztításra, mindig leadáskor személyesen tisztáztuk a szervízben, hogy mi is a pontos probléma, mindkét fél észlelte azt és amikor visszakaptam a dolgaimat, akkor mindkét fél észlelte, hogy a probléma megszűnt (felesleges közvetítő közeg nélkül). persze ez csak az én tapasztalatom, de azért tényleg merem javasolni, hogy ha 20e már elment, akkor azért érdemes személyesen is bemenni, hátha az előző javítási megrendelőbe is kapsz egy kis betekintést ;)

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák