Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz NyMRooD #13242 üzenetére

    vannak ügyek, amiknek fogadatlan prókátora vagyok, mondjuk inkább így ;)

    a darabszámnak szvsz semmi jelentősége: ahogy írod is a gamemakeresekkel nem lennénk előrébb, hiába lenne több... tehát marad a minőségcsökkenés kérdése... gondolod a humble megy a kiadóhoz, hogy "tegyük már be a bf5-öt bundlibe, úgyse fogy, ok?" ;) mármint hogy most azért nincs bf5, mert az IGN egy rohadék és direkt nem kérdezi meg, míg régen a bf3-at ők sírták ki? vagy: az ea jönne a bundlikkal, de az ign aszondja, bocsi srácok az nekünk nem biznisz... és az ea szomoruan elballag... nem teszi fel sehova máshova, egyszerűen csak nem lesz bundle, ha a humblenél nem lesz...? hihetünk benne, hogy ez ígyvan, bár nem tűnik túl logikusnak...

    és egyébként általánosságban nem figyelhető meg, hogy a páreurós akciók el-eltűntek, pl steamről is?
    szerintem nagyonis... ez nem ign/humble sajátosság, hogy mamár nem szívesen adnak semmi komolyabb címet 1-2 dolcsiért/euróért. sőt... pl tudod mióta várom a 2015-ös NFS-t 5 euróért? 2015 óta... tudom, a szemét ign miatt van azis ;) és TALÁN nem is akkora baj, hogy nem értéktelenítik el ennyire a játékokat, elvégre azt nem gondolnám, hogy bárkinek is ne lenne sokéves backlogja, mert "nincs elég olcsó tartalom" :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák