Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz V.Stryker #493 üzenetére

    ''...tudom milyen érzés,amikor 20 percig állunk a Nyugati előtt,mert nem engedik be a vonatot. De már akkor is automata ajtós, plüss üléses, légkondis vonatok voltak azon a vonalon. Vác-Veresegyház-Nyugati.''
    Akkor úgy látszik a MÁV-nál visszafelé fejlődnek a dolgok (legalább is ezen a vonalon): az automata ajtók ugyan maradtak (csak a gombok ''kupakja'' potyog ki, hogy enélkül menetet vágjon az ujjadba ha meg kell nyomnod), de maradt a ''20 perces érzés'' is, a plüss ülések mocskosak/szakadtak, a hátuk (és az egyéb borítás) pedig szintén koszos/összefirkált (persze tudom: erről leginkább a ''kedves'' utazóközönség tehet, de a MÁV is elgondolkodhatna, hogy ezeket miképpen lehetne kivédeni). Légkondi..? Tavaly szeptember óta járok ezen a vonalon, de én még egy légkondis vonattal sem találkoztam... :( (Ha csak nem azok a vonatok voltak azok, amiken télen (fűtés híján) nem volt meleg. Bezzeg két hete a nagy tavaszi kánikulában ''tolták'' a népnek...) A mentidő pedig kész kabaré: (a szokásos késéssel) 40km 1ó15p alatt... :(((

    [Szerkesztve]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák