Új hozzászólás Aktív témák

  • Vandit.

    addikt

    válasz dr faustus #1172 üzenetére

    De én konkrétan erre gondoltam:
    "Kedves Szerkesztő, Drága Szerencsétlen Utastársak!

    Nem tudom, hogy az alábbi esettel találkoztatok-e már, mindenesetre érdekes és nagyon jellemző képet ad az egész BKV és tágabb értelemben egész Magyarország működéséről. Éjszakai 907-es járat, adott hónap 5-e 23.55 perc.
    Felszáll 3 ellenőr a buszra, karszalag nélkül, bár lehet érzékelni, hogy kik is lehetnek ők. Nyugodtan leülnek, beszélgetnek. Közben eltelik pár perc: már hatodika, 0 óra 2 van!!! Az ellenőrök felállnak, karszalag fel, és megbüntetik a fél buszt.....azon szerencsételen embereket, akiknek 2 perce járt le a bérlete. Valószínűleg a többség másnap reggel munkába menet megvette volna azt a rohadt bérletet. Nem baj, húzzunk le és szívassunk mindenkit! Őszintén gratulálok!

    A legnagyobb fájdalom az, hogy ez a mentalitás oly jellemző hazánkra, hogy akár nemzeti védjeggyé is tehetnénk!

    Üdv és további jó munkát!

    Bojan "

    Ez a gusztustalan.
    Nyilván jó lenne,ha lenne kapu szó se róla,de egy kis tisztelet,kúltúráltság is elférne mellé.
    És felejtsük el végre azt a baromságot,hogy a bliccelők miatt van a hiány és a drágább jegy/bérlet. :(

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Új hozzászólás Aktív témák