Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    válasz #41635072 #648 üzenetére

    Azt kell hogy mondjam, mert kicsit dühítő ahogy az ember szavait kiforgatod, akár időrendi sorrendjéből a Te szavaiddal élve: -A 3 állításod közül mind óriási hülyeség. :D :D :D

    1: Azt hogy 30.000Ft. ig kellene az első hsz.-emben volt, nem pedig a harmadikban amire Te sziveskedtél válaszolni. Az gondolom nem is tünt fel hogy az a hsz. amire Te válaszoltál, tartalmazta a végülis megvásárolt nyomtató pontos tipusát, és mellesleg az ára is oda lett biggyesztve (20.000Ft.).

    2: Ha 100 Watt lenne közöttük ??? Ez még jelképesen mondva is hátborzongató fogyasztás lenne egy mai nyomtatótól. Csak megjegyezném, hogy mai nyomtatók 15-25Watt között fogyasztanak. Ellenben a kétéves gépekkel amik 45-75Watt között kajálnak. De talán egy magadfajta számítógépgurufélistennek lehet hogy nem számít az a 30-60Watt különbség, de egy háziasszonynak nagyonis sokat nyom a lattba.

    3: Ha azon a linken amit Te adtál szétnéznél akkor láthatnád, hogy ugyan olyan adatok vannak megadva mind a két versenyző patron / lap adattáblázatában. De nyugodtan megnézheted az általam linkelt hivatalos oldalt is, mert 5%os lefedettségnél ott is csak 5 lap, a photo kategóriában pedig 85 lap körüli a különbség az MP610 javára. Mellesleg ezek az a datok kb. 2.500 oldal kinyomtatásánál jelentkeznek. Úgyhogy a két versenyző tekintetében ezek az adatok sokkal elenyészőbbek mint a villamoseneria fogyasztáskülönbség aránya, ami majdnem 10%.

    Tessék, mindent alátámasztottam... Olyat nem állítottam, hogy van olcsóbb...
    Erre meg csak annyit mondanék, hogy nem ez a felkészülstégi szint jellemzi ennek, és a többi Prohardveren nyitott topikon a SENIOR TAGok hozzászólásait. Nem is értem hogy az ilyen hsz.-ek mint a tieid (legalábbis ebben a témában) miért láthatnak napvilágot. :( 2 délután alatt simán eléri azt a felkészültségi szintet bárelyik user nyomtató téren mint Te. :P Amint azt a mellékelt példa is igazolja.

    De van egy frappáns kis mondat a PH.-n ami ideillik: -Hülyékkel ne állj le vitatkozni, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal !!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák