Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Kebir

    őstag

    Üdv!

    Pár napja használok egy cowon D2+ -os lejátszót, első tapasztalatom, hogy kicsit nagy...második, hogy kicsit nehéz... (a nulladik tapasztalat, hogy drága) :(

    Szép a hangja (AKG K324P-vel és a sandisk m250-hez viszonyítva) és nagyon jó az érintőképernyős menürendszere, gyorsan lehet lépkedni a menük között... (csak pl a buszon a vadabb buszvezetők nehezítik meg a kezelését :DDD )

    Nekem az előző két lejátszom sandisk volt...enyhén szólva elegem volt már abból hogy nem lehet rendesen kiválasztani a zenét, nincs mappa szerinti listázás vagy file név szerinti...meg az a két lejátszó kicsit bugos filerendszerkezelésű is volt (e130 és m250), ahogy olvastam, a filelistázásban még mindig ugyanazokkal hiányosságokkal küzd a sandisk..emiatt lett d2-es a clip vagy a fuze helyett...meg a hatalamas akkuidő miatt, eddig a cserélhető árramforrásokat preferáltam, de azok egyszerűen kihaltak a piacról...

    Egyébként a filelistázás őskori (kvázi ipod shuffle szint) volta miatt nálam a választásnál eleve kiesett sandisk...nem értem miért nem csinálnak valami normális mappa és file kezelést...

    Ezt a hozzászólást főleg azért írtam, mert a sok ajánlás mellett nem igazán látom, hogy a sandisk hibáiról olyan sok tájékoztatás lenne. Oké, hogy átszerkeszthető az id3tag de egy átlagos "user" azt se tudja mi az...nemhogy még célprogramot használva szekesztgesse...e nélkül meg, nekem legalábbis (mindig az volt a felállás, hogy majd átszerkesztem ha lesz rá időm...tudom lusta vagyok :DDD ), szinte csak shuffle módban használható a sandisk lejátszó...150-200 vegyes számnál már kicsit átláthatatlan a vegyes id3 szerinti lejátszás, főleg, hogy pl nálam volt hogy egy előadó 5 csoportba tartozott, mert a "artist" bejegyzésekben voltak kis eltérések a különböző albumoknál...

    Tehát mindenki úgy vegyen a sandisket hogy annak a filekezelése ritka rossz... (a hangja az m250-nek is már egész jó volt, az újabbaknak meg állítólag kiválló)

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

  • El Kebir

    őstag

    válasz ponti_ak #8623 üzenetére

    Azért jó olvasni, hogy a Fuze-n már fejlesztettek valamit. (ez új feature?, mert mintha a téma több hónappal korábbi részében még mást olvastam volna, de lehet rosszul emlékeztem, az msc usb mód is megy már gyárilag, vagy azt alapból tudja/ta?)

    (de amúgy most egy darabig elvagyok a D2-vel :D, majd akkor 1-2 év múlva talán újra ringbe szállhat a sandisk is...előbb kicsit az esély, hogy lecserélem a cowon-t) :)

    id3 probléma meg elég macerásán orvosolható, pont annyira, hogy komoly hiányosságnak tekinthető, hiába van rá célprogram, átlagos felhasználó nem használ olyat ...azok "shuffle" lejátszók maradnak :D ...

    160g napi cipelése már kondizásnak számít :DDD

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

Új hozzászólás Aktív témák