Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz csudri #1847 üzenetére

    :P ...lejárt az időlimit... :D ...szóval...

    A színes kijelző, video-lejátszás nálam nem ér meg plusz pénzt. A Flac-támogatás talán (egy jó minőségű ogg vagy vbr mp3 is ''elég'', miazhogy), de akkor már a 2gb-osat venném, vagy méginkább a 4-est..
    A nagyobb kimenő teljesítmény esetleg kellene (egy komolyabb fejhallgatóval pl. egy Sennheiser 555-tel szívesen kipróbálnám), de egy átlag utcai fülesnek bőven elég a G3 is, otthon meg ritkán hallgatom.

    Az elmenthető (EQ+egyéb effektek) beállítás-sémák és testre szabható gomb is jó dolgok, de a hangszínt újabban nem nagyon piszkálom (lenyugodtam.. :D ).

    Annak idején nekem sem tetszett az akksi, de ma már kicsit másképp gondolom. A G3-ban 1,5 év alatt volt, hogy útközben kellett elemet cserélnem (vonaton, hazafelé), így nem maradtam zene nélkül (egy tartalék elem mindig van nálam, a lemerült aaksit pedig az első alkalommal újratöltöm..) meg kényelmes, hogy 2-3 hetet is elmegy egyetlen ceruza-akksival, de az sem zavarna, ha az U3-mat 4-5 naponta fent kellene hagynom usb-n, hiszen szinte mindig gépközelben vagyok, és napi szinten kb 2x30-40 percet hallgatom munkába jövet/menet...

    Gondold át, neked mi a fontos a fentiek közül, és hogy mikor/mennyit használod majd.
    Egy jó fülest szerintem mindenképpen ''megérdemel'' mindkettő. Sennh. px100, Koss Portapro vagy cx300... ezekkel nagyon szépen szól mindkettő, szóval szvsz ezt a ~ plusz 10-12k-t is vedd figyelembe a választásnál...

    üdv.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák