Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz localhost #9068 üzenetére

    Itt is van a Scrapbook: [link]

    Nagyon megszerettem, kb. olyan, mint a "Pastebin", csak nem weben, hanem a gépeden tárolja a weblapok aktuális tartalmát. (Tehát, ha behal az a lap, vagy frissül, te akkor szeded elő az akkor "lefotózottat", amikor akarod.) Elég jól konfigurálható, illetve ügyesen kezelhető.

    Üzleteléshez is kitűnően használható, ha pl. a kolléga gyorsan törli a "bizonyíték-erejű" üzletmenetet, hirdetést...stb.

    pete_21: Pontosan, a Firefox-könyvjelzők ott tárolódnak, ahol mondod, napi, automata mentés készül róluk. Szerintem localhost kollégának is érdemes elnéznie arra, hátha a könyvjelzőit vissza tudja állítani.

    Egyébként, a Scrap-et akkor ismertem meg, amikor gond volt az egyik FF frissítés után a könyvjelző-mentéssel. Egyszerűen elfelejtette az újonnan mentetteket böngésző újraindítás után.
    Most már a könyvjelzőzés is megy (javították a hibát), de eddigre teljesen átszoktam a Scrapbookra. :D

    Amúgy, lassan helyreállnak a dolgok, szépen visszadobáltak a kiegészítőimet.

    Itt a másik kedvencem, a Screengrab!: [link]

    Használom még a:

    Tab Renamizer
    Clear Fields
    Flagfox
    Cool Previews
    Search Previews

    Kiegészítőket, meg jócsomó mást is, de a fentiek talán "közhasznúbbak".

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák