Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz mpo #63800 üzenetére

    Visszajött az a hiba is, amit bár nem írtam be ebbe a fórumba, de vagy egy évig szenvedtem vele, azt is gondoltam egy időben, hogy Windows hiba, de ezek szerint nem az. Hogy néha nem tudok átváltani a tálcán lévő ablakok között. Megcsinálták, egy ideig jó volt, ezzel a remek frissítéssel visszatért ez is.

    #63801 Rimuru

    Ezt én egy nagyon rossz mentalitásnak tartom. Nem én változtam hátrányomra, hanem jelen esetben a böngésző. Eszembe jut egy történet a közelmúltból. Bementem egy szupermarketbe, kongtak a polcok az ürességtől. Jön a megbízott áruházvezető-helyettes, futólag ismerem. Kérdem tőle, hogy lehet, hogy nincs áru. Erre azt feleli, hogy ha nem tetszik, el lehet menni másik üzletlánchoz vásárolni. Erre megkérdeztem, hogy nem az a céljuk-e, hogy minél több árut eladjanak, és az bevételt generáljon. Erre meg azt felelte, hogy ő akkor is megkapja a fizetését, ha egyetlen terméket sem ad el. Tényleg??? Ekkor erősödött meg bennem, amit előtte is tudtam, hogy akinek ilyen a mentalitása, az nem véletlenül tengődik csak az életben, nem véletlenül robotol napi nyolc órát, akár hétvégén is, fizikai munkakörben, és nem véletlenül nem jut előbbre az életében. Bízom benne, hogy érted a hasonlatomat!

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák