Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    A 63226-ban mindent összefoglaltam, ami fontos. Nem hiszem el, hogy csak azzal, mert rányomtam annál a profilnál az összes lap bezárására, már minden kinyitott lapom elveszett, és csak egyenként kézzel kinyitogatva lehet visszaállítanom. Iszonyú idő lenne a 3,8 MB-os file-t végignézni, hogy a 120 körüli lapot újra kinyissam, nem is lehet mindenre emlékezni mik voltak most nyitva, és mik régebben. Ebben a file-ban 600+ oldal címe benne van. Pont azért nem írtam fel az oldalakat, meg nem mentettem mozilla profilfile-t se soha, mert van beépített munkamenet visszaállító. Amúgy is rengeteg idő lenne még 1-2 hetente 1-szer is a 6-7 firefox profil össz. 1000 oldalát frissítgetni, hogy éppen mi van nyitva akkor. Nem azért használok PC-t, hogy állandóan ilyeneket csináljak, a PC van értem, nem fordítva. Az egész életem a PC-n telik, minden itt van kinyitva, ami érdekel, a hobbim, az ebay, stb. oldalak, eladások, vásárlások, hobbi és más híroldalak, stb.. A probléma szempontjából lényegtelen a lapok és a profilok száma, fontosabb hogy 64 bites 57.0 Firefoxom van Win 7 64 bittel. Majd egyszer frissítem 57-ről, de ehhez is el kell menteni az összes profil összes lapját, amit egyenként sosem fogok megcsinálni, ott vannak a profilfile-ok. Ezek mire valók, ha nem arra, amire nekem most kell? previous.js, recovery.bak, recovery.js Sosem csináltam Winről mentést, a Macrium reflect programról hallottam már, sosem használtam. Wint se állítottam vissza soha előző verzióra, mert a Win 7-emen évek óta ki van kapcsolva a Win frissítés, mert már évekkel ezelőtt több lassító (hogy Win 10-re váltsak, majd ha piros hó esik), meg telemetria, stb. frissítés jött, mint hasznos, elegem lett, hogy 2 hetente újra és újra végignézzem melyik számú frissítés valójában micsoda, kell-e, vagy nem, a nagy részük újra és újra ugyanaz volt, mindig felírni hogy ez a számú fos nem kell, stb.. Ez se működhet [link] mert a sessionstore.jsonlz4 (csak bezárt FF-nál látszik) 1 KB-os lett, a többinél, pl. az 5-ös profilomnál 136 KB. Ez is törlődött a problémás profilnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák