Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    válasz Krystal_s #56306 üzenetére

    Az a vicc, hogy amúgy ez a régi designe lazán elérhető ha egy kicsit bíbelődsz a felületükön, szóval ez még mindig nem teljesen van megcsinálva, vagy lehet az adott böngésző okozza nem tudom, de a példa képeken látott lapos felület lazán megtalálható ha bizonyos módon váltogatsz, szóval érdekes ez. Amúgy nekem nincs bajom az újjal, sőt hogy végre van hivatalos fekete, igazából már más nem is érdekel, és ezért erőltettem magamat is hogy szokjam ami esetleg nem tetszett, mert végre nem szűnik csak úgy meg a kinézet működni, vagy furán szét esnek a dolgok. De azért köszi, lehet ez is még egy darabig megy, a fene tudja, én személyesen nem igen fogok ezzel bíbelődni, örülök, hogy legalább cinema mode-t végre megjegyzi, és nem kell mindig indításnál ráváltani, már ennek is örülök hogy megy. Én annak örülök, hogy van egy etikus script amivel automatikusan lehet reklámokat bezárni, nem blokkolás és a félperces limitet betartva magától bezárja a reklámokat (33 ms-el pont 30-kor bezárja így ugye jár a reklém pénz a videósnak), mintha én csinálnám, csak meg kell tanulni a jkl kombinációkat mivel a videó ablakon kívül marad általában a mozgás, és én használom a space-t szünetnek, ilyenkor ugye legörget az oldal ha nem a videó rétegen van a billentyűzet kiosztás, vagy hogy írjam le érthetően.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák