Új hozzászólás Aktív témák

  • Zugi

    aktív tag

    Előbb frissített nekem ez a Firefox és kivagyok tőle. Segítségetek kérném, hogy ha a böngészősáv alatt akarok új lap füleket, nem felül ahogy a Chrome-ban, azt hogy állíthatom most be? Korábbi verziókban ezt engedte, most nem találom. És hogyan találok "könyvjelzők" ikont az ikonsorba kirakva?

    Melyik baromnak kell mindig egy sokak által megszokottat elsz*rni? Mire jó ez az új Firefox? Épp amiatt használtam, mert így testre szabhattam, ahogy nekem tetszett. Ennyi erővel térhetek át a Chrome-ra, ugyanaz már a külseje. Rühellem ezeket a sz*r, pótcselekvéses látvány megoldásokat, amivel funkcióban minden csak sz*rabb lesz, de elmondhatják, hogy megújultak. Olyan mint a Microsoft, ahol egy kretén kitalálta, hogy nem kell a Win8-ba Start gomb. Hiába használta több milliárd ember. Aztán most meg utólag visszateszik, miután hatalmasat buktak az egészen anyagilag, hogy senki nem akart erre a töketlen rendszerükre áttérni.
    Most erősen elgondolkodtam, hogy a Netscape halála óta használt Firefoxot is lehúzom a klotyón és megyek át Chrome-ra.

Új hozzászólás Aktív témák