Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz Integra #9847 üzenetére

    Ez hülyeség. Nem mondom hogy nincs ilyen, de abba is bele kéne gondolni hogy akkor más volt a helyzet. Ott van pl a linkelt BMW. 2008-as évjárat. Megvették hitelre, szerintem kb olyan 50-60 ezer lehetett akkor a törlesztőrésztet. Igen ám, de akkor volt hogy 141 Ft-os, de átlag 160 Ft-os CHF-el számoltak. Most meg 250 a CHF. Törlesztőrészletben már olyan 100 közeli lenne. Benzin se annyi volt 2008-ban mint most. Az árak se voltak így leszállva. Ne felejtsd el hogy 2008 év végétől van válság, azóta eléggé megváltozott az élet kis hazánkban és az egész világon. Szóval mielőtt szarozni kezditek a felelőtlen tulajokat, lehet el kellene gondolkodni a körülményeken is, mert lehet 2008-ban el tudtál tartani 1 db motort, de mostani árakon számolva már olyan mintha 2 motort tartanál el..A motor meg nem létkérdés, attól fog az ember megszabadulni legelőször, mert lehet ott vannak még az egyéb hitelek amit fizetni kell az embernek..De persze vannak ilyen emberek is meg olyanok is amit írtál. De szerintem nagyságrendileg több az olyan ember aki önhibáján kívül került abba a helyzetbe hogy a bank visszavette tőlük a motort. Ja és persze ne menjünk el arról hogy 2008 óta egekben a munkanélküliség, de gondolom senki nem önszántából lesz munkanélküli.. Lehet ma te is el tudod látni a motorod, de ha holnap utilaput kapsz, akkor lehet már nem fog menni a motorozás úgy mint eddig.. Szóval én azt mondom kicsit gondolkozzunk mielőtt bírálunk..

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák