Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz runner 125 #76883 üzenetére

    70 szazalekos hibaarany? :D tulzasnak tunik meg ducati mercevel is.

    teljes mertekben igazad van olyan szempontbol, hogy megkoveteled, hogy normalis termeket kapj.
    vonatkoztassunk el egy kicsit a panigaletol, nekem teljesen mindegy mennyire szar, vagy nem szar, amig nem vagyok tele, ugysem erint, illetve teged sem.

    a hozzaallast szeretnem bemutatni, ami egy bizonyos motorosreteget jellemez.
    a gsx erest alabb olvashattad, villogo fi lampaval lemerult akkuval koszoruli a gepet, telekurja benzinnel az olajat siman, meg 3 naponta beinditgatja telen, hogy telekurja vizzel az olajat, meg saletromsavval. szerinted egy hondas ilyet mikor csinal? ugyanezt figyeltem meg amikor szervizben dolgoztam.

    ami meg mindig nem ment at, az az, hogy nem lehet definialni a hasznalatot.
    1:50 es Hring koridovel barmi felrobban 10 000 km utan.
    2:00 val elmesz 60 000 km t.
    papa tempoval barmivel elmesz 100 ezret, nem a marka erdeme lesz. ezt szeretnem megertetni veled.

    ugyanigy a terhelesrol, szociologiarol, matyizasrol nehany szot. Kozmahoz elvittem egy yzf 1000 et, mert chatteringelt a kuplunga nagy terhelesnel (fullgaz egyesben) mondtam neki, hogy mikor jelentkezik a jelenseg, nezzen ra.
    masnap mentunk a motorert. mondta, hogy szetszedte a kuplungot, de minden rendben vele, nem tudja mi a hiba, es nem jelentkezett nala a hibajelenseg. kerdeztem, megnezted nyelgazon?
    ez egy 140 loeros motor, nem mertem neki nyelgazt huzni.
    erted mar?

    ugy viselkedsz mint egy markabuzi. ne legyel markabuzi. markabuzi csak ugy tud lenni az ember, ha hianyosak az ismeretei, es nem olvassa el a forumon a neki linkelt 170 loeros sornegy motor 50 ezres tesztje utan lemert kopast, szamokkal, adatokkal, illetve a szamadatokkal szemben ismerosok tapasztalatait allitja, akik valoszinuleg ugyancsak egy markara matyiznak, es akik matyiznak, azoknal a fogyasztas kicsi, a motort olcson vettek, es az ero mindig hatalmas, amit termeszetesen mindig kihasznalnak, de birja.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák