Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    válasz LustaDick123 #75488 üzenetére

    +1 erre a vándorlós dologra. Én meg szoktam nézni a videóidat, viszont ezzel tényleg izgalmasabb lenne mert van egy csomó hely ahova szívesen elmennék/bemennék motorral de egy naked vassal kb esélytelen :DD

    Úgy legalább ha csak virtuálisan is de be lehetne járni ilyen helyeket :DD

    Hello darkness, my old friend...

  • Geresics

    addikt

    válasz LustaDick123 #75488 üzenetére

    Neked is köszönöm! :R

    Eredetileg be akartam motorozni a Mecsek szép helyeit az erdőben, de kiderül, hogy ahova tini koromban elmotorozhattam erdei utakon (ahol se sorompó, se tábla nem tiltja ugyebár), oda most már nem mehetek, mert "Natura 2000" terület az egész rohadt környék...
    Persze koppant az állam, amikor megtudtam, hogy "tilosban jártam", és azonnal töröltem minden ott felvett anyagot. Sajnos nagyon sok szép hely, ahová akartam menni (és még a hátteret is összegoogliztam), és "csak" enduróval lehet eljutni oda, az ilyen. Ezért picit elment ettől a kedvem (behisztiztem?), és próbálgattam sok más lehetőséget. Igyekeztem tényleg mindenfélét kipróbálni, még olyat is, amit eddig sehol sem láttam (ld. interaktív térkép).

    Ráadásul a melóhelyen sem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna, olyannyira, hogy november elején még 19 nap szabadsággal rendelkeztem! (Azóta kivettem a múlt hétre 3 napot.)

    Viszont remek ötleteim vannak a jövő évre, de nem biztos, hogy összejönnek. Egyik ilyen egy olyan túra, hogy "terepen" körbejárom az országot, minél közelebb a határhoz, csak ezt mindenképp meg kellene fűszereznem valamivel, ami jellemző egy-egy tájegységre, vagy valami hasonlóval.

    Vannak 1-2 napos ötleteim is, amikről egyenlőre nem szeretnék beszélni, mert sajnos sokváltozós dolgok.

    A motoron is kell még egy két apróságot alakítanom a télen, de a legnagyobb gondom a "társaság" hiánya. A haverjaim nem igazán motoroznak, és akik igen, azok is aszfalton. Talán most év végére javult a helyzet, de egész más a terepképesség mindenkinél, és az sem szerencsés...

    [/Siránkozás OFF] :B

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák