Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Something_ #57430 üzenetére

    Szerintem más szemlélet a kettő. A Vortice-nál kívülre pakolták a védelmet, a Mag-1-nél meg elmentek az AS Supertech-es irányba. Ha igaz, hogy ugyanazt a védelmet adja, mint a Vortice, akkor innen nézve az egy "modernebb" csizma mivel súlyra könnyebb, meg keskenyebb is. A Vortice damilos feszítője helyett itt acél drót van, ami szerintem jobb megoldás, a Vortice-on nekem ez mindig is szúrta a szemem. Viszont csak egy állítható szellőzője van és a talpán lévő kopó felület sem cserélhető (bár nekem inkább a sarka kopott jobban). Hogy nincs cipzár a Mag-1-en, nem tudom, hogy negatív vagy pozitív, a Vortice egész jól bírta az esőt a cipzáros megoldásával.
    Rangsort nem állítanék, szerintem mindkettő nagyon jó csizma viseletre, élesben tesztelni szerencsére még nem kellett. Kicsit olyan szerintem a két csizma, hogy van akinek a fekete van akiknek meg a szőke hajú nők tetszenek.
    Mindenesetre a Vortice gyártását valószínűleg leépítik idővel, úgyhogy a méret és színválaszték zsugorodni fog, aki esetleg ilyet tervez venni a jövőben. A perforált változat még érdekes lehet, csak szerintem az nagyon lekorlátozza a használatot a néhány meleg hónapra meg a száraz időre.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák