Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polimorf

    tag

    válasz Bogyó bá' #43820 üzenetére

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

    Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

  • fattyu

    veterán

    válasz Bogyó bá' #43820 üzenetére

    te. én ugye vezetek ahogy vezetek. 70 felett nem volt még perecem. és NAGYON kellett a hetvennél zakóhoz a komoly cucc.... és még álló tereptárgy nem is lett belőle.

    Mindenki hiheti hogy megvédi az olcsó is.

    nekem mindig az a kérdésem hogy mennyit ér a szaros életem. vagy tessék teljesen beöltözetlenül nyomni. sisak se. akkor egy perec van és fájront. vagy NORMÁLISAN beöltözni.

    Elárulom annó a 70es perecemen hason könyökön támaszkodva csúsztam. Alpine cordura kabát. totálkárosra mállott a könyöke és oltári mák volt hogy a semmi sem fogta már protektor ott maradt a könyökömön... ha az 80-85 szerintem nincs két működő karom.

    ennyit erről... azért mert emberek mennek 200 fölött ne higyjük már hogy 80nál nem lehet nagyon könnyen maradandó /halálos dolgokat elkövetni. pláne ne propagáljuk már.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Something_

    őstag

    válasz Bogyó bá' #43820 üzenetére

    Nem, te azért vagy "felelőtlen", mert érett fejjel a kezdők által olvasott fórumba beírod, hogy a vaterán vásárolt 22e ft-os bőrkabátod is teljesen jó, megjártad vele Erdélyt és nem lett semmi bajod.
    Említed, hogy tele van puha protektorral. Ha egyre gondolunk, akkor az a protektor nem is protektor. Az arra van, hogyha Erdélyben lefekszel kabátban a földre, akkor növeli a komfortérzetedet, mert van egy kis szivacs, amin fekszel. De ha rendes, normális CE minősítéssel rendelkező protektor van benne, akkor elnézésedet kérem, akkor jó vétel volt.
    Gerincvédőről beszélek, nehogy már a 8 órás nyári motorozás és a 20-30e ft-ért azt mondd, hogy nem éri meg, hogyha úgy van megírva, akkor motoron fogsz meghalni.
    A másik, hogy a [link] ft-os kesztyűd "olcsó és jó", az sem állja meg a helyét. Max nem lesz koszos benne a kezed. Ebben is "puha protektor" van, nincs benne csuklóra rögzített öv, sanszos, hogy úgy lerepül a kezedről csúszásnál, ahogy van. Ha meg oda vered a tenyered, kézfejed, akkor szintén nem lesz koszos a kezed.

    Egy gerincprotektorra ne sajnáljuk a 20-30e-et. 17 évesen barátom 50-es robesszal vidéken elesett kb 30-al, olyan helyen találta el a gerincét, hogy azóta (kb 6 éve) ágyban fekszik, mert nyaktól lefelé lebénult.
    Ha lett volna rajta gerincprotektor, azóta is kosarazna, elég jól nyomta.
    De úgy is lehet nézni, hogy szerencsétlenül esett, így volt megírva. :R

    Fattyu által leírt mondat a fontos a kialakult helyzetben, amiért koptatom a billentyűzetet:
    "azért mert emberek mennek 200 fölött ne higyjük már hogy 80nál nem lehet nagyon könnyen maradandó /halálos dolgokat elkövetni. pláne ne propagáljuk már."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák