Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Sys85 #142045 üzenetére

    Elhiszem hogy kenyelmes a Givi Tanklock, de nagyon csuuuunya :D Es nekem tenyleg ritkan lenne csak felrakva a tanktaska.
    Nezegettem az SW-Motechet, latom ott van harom kulonfele verzio. Egy kis keresgelessel arra jutottam hogy az EVOval sokaknak volt gondja, konkretan ha kezd kopni, a taska levehetetlen, vagyis ott marad a tanknyilas tetejen, ahonnan leszedni csak furesszel/flexszel lehet, ez eleg para :Y a Pro nagyjabol ugyanaz csak valami magneses segitseggel. Az IONt viszont dicserik, az egyszeru, megbizhato szerkezetnek tunik, es ugy latom van is az en bringamra, egyelore ez szimpi. Mondjuk mocsok draga :Y

    A Shadrol is talaltam rossz velemenyeket, ott a tankgyurubol kiallo pockok (nem pocok, hanem pocok. erted, po:co:k, na :D ) mellett azt kifogasoltak tobben hogy a taska felrakasakor tud karcolodni a tank, ami eleg gaz, tekintve hogy pont ezt elkerulendo akarnek magneses helyett lockos verziot.

    Az Oxfordnak meg nem neztem utana, igy szemre jonak tunik, ott milyen gondok fordulnak elo?

Új hozzászólás Aktív témák