Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mosquito-

    őstag

    válasz runner 125 #121960 üzenetére

    Mégis milyen telefonhoz hasonlítsam ami tudja az IP68-at,nagy kijelző és jó fényereje van, kesztyűben is lehet nyomkodni,töltésnél,navinál nem melegszik túl és nem veszi le a fényerőt? :U
    Te most vettél egy strapa telefont,ami majd 40dkg. :D Az idő eldönti,hogy beválik-e.

    Én pl ~1 hónapja rendeltem kintről Poco X3-at. Mondom jaj de jó nagyobb kijelző,combos akku,IP53-om. Bazz,nem hogy köröket vert a Mate 20-ra,hanem csúnyán elvérzett akku készenlétbe. Ment is a háztól.

    Ezen az XT-n van pár térkép verzió,és még különböző térképeket is le lehet tölteni pluszba. Illetve ~havi szinten jön rá a térkép és a szoftver frissítés. (Ebben a pillanatban is jött egy térkép frissítés)

    Figyi már Te sznob ;] ,mennyi is volt a 11 Pro Max-od? :D Ha jól látom egy előfizuval/normális boltba ~350-400eFt.. Remélem nem a ciki 64GB-od van.. :P ;]

    Nem izélgetlek,de amire te használod arra megfeleő lehet a strapafon,amire nekem kellene meg nem. Picit más vonalon mozgunk. :)
    Abban egyet értünk,hogy ami motoros az qva drága,azért mert motoros. De melyik hobbi olcsó.. :F

    [ Szerkesztve ]

    Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Új hozzászólás Aktív témák