Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos727

    senior tag

    válasz emre #107627 üzenetére

    Tehát akkor az átírás nem függ az index meglététől, köszönöm! Amúgy tudtommal, ha van index a motoron, akkor azzal kell iranyjelezni. Akkor lehet karral, ha ezek le vannak takarva/fedve vagy ha nincsenek rajta.

    A story annyi, hogy eladtam a motorom úgy, hogy csak hátsó indexek voltak rajta (mert az épeket hátra raktuk). Csúsztam egyet vele, de tényleg gyönyörűen helyre lett állítva. Ezt és minden egyebet elmondtam a motorrol, amit tudtam, mondtam, hogy hívjon nyugodtan, ha van valami. Persze hívott, talált egy-két dolgot és hogy ez így neki nem jó, csalódott, etc, egy kicsit bunkó stílusban (amiért amúgy bocsánatot kért később), és, hogy nem fogja így átírni, vagy adjak vissza neki dellát vagy nem írja át és vegyem vissza. Én tényleg nem tudtam ezekről a dolgokról (viszont ha ő jobban átnézte volna a motort, látta volna ezeket), és ugye a boltban kapható adás-vételi is kimondja, h a vevő átnézte a motort és így veszi meg (hozzátenném, hogy üzembiztos motorról beszélünk, nem életveszélyes hibák voltak ezek). Tehát tarthattam volna magamat ezekhez, de jófej voltam és megbeszéltük, h nálam marad 1-2 kiegészítő és visszaadok neki egy kis kpt. Aztán most kerdezi, h hol a kabele az első indexeknek, mert nem találja és így nem tudja átírni blabla. (vizsga am. 2020-ban jár le) Aztán már kicsit felidegesített, a dolog, h hülyének néz. Tőletek meg megerősítést szerettem volna, úgyh köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák