Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz z123456789 #105662 üzenetére

    Hát ez még áprilisi tréfának is gyenge volt! ;]
    Miből veszel krosszmotort? Az ingyenes bójakerülgetős árából? A 23eFt-os Honda tereptréningéből? A 15eFt-os Hungaroring Dirt képzésből? Vagy a drága 30eFt-os Drivex képzésből? Esetleg adjuk össze ezeknek mindnek az árát?
    Én eddig 4 év alatt voltam:
    - ingyenes bójakerülgetésen 2x
    - Touratech tereptréningen 1x (ingyen)
    - Hungaroring Dirt: 15eFt
    - Hungaroring Enduro: 30eFt (nem éri meg, csak teljesen kezdőknek)
    - Honda tereptréningen: 23eFt
    - Drivex alapképzésen: 30eFt
    - Drivex intenzív képzésen: 30eFt
    Ha ezt mind összeadom, akkor az 128eFt. Egy Simson többe kerül (ha jól sejtem), nemhogy egy kroszmotor! És ezt nem egyszerre fizettem ki, hanem évente mentem! Nem képeztek belőlem sehol Rossit, sem Birch nem lettem, de minden évben ügyesebben jöttem el, mint ahogy odamentem, és bizony volt helyzet, ahol az itt tanultakat tudatos gyakorlás után reflex-szerűen használva úsztam meg balesetet!
    Aki azt mondja, hogy a tréningre költött pénzt jobban megérte volna motorra, benzinre, akármire költeni, akkor azt először megpróbálom barátságosan felhomályosítani, hogy nincs igaza, ha pedig nem hiszi, mosolyogva magára hagyom, elvégre mindenkinek joga van hülyének lennie... ;)

    Szerk.: arról nem beszélve, hogy ha veszel egy krosszmotort, attól még egy fikarcnyival sem leszel jobb pilóta! (Jah, és ha nem akarsz illegálisan közlekedni, akkor azt a krossz motort szállítani is kell valahogy otthonról a krosszpályáig...)

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák