Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Integra #10518 üzenetére

    En ezt a szemleletet megertem. Nem mindig tetszik, de megertem. Kenyelmes, mert feketen-feheren latod a dolgokat, leegyszerusiti valamilyen szinten az eletet.
    De mint mondtam a vilag sosem fekete es feher, nem muszaj mindig vegletekben gondolkodni.
    Be lehet harapni a marketinget, ebreszthet az emberben csodalatot egy motormarka, vagy ruhamarka, vagy erezheti az ember azt egy motorrol, hogy most eppen az a legjobb az osszes kozul, es az kell neki, vagyhat ra... De ez egy bullshit. Ilyen soha nincs. Csak a reklamban. Ahol vihogva huzod a gyonyoru aszfalton a legjobb motornak, mert megerdemled.
    Ha kicsit melozik az ember az ugyon, utananez a dolgoknak, egybol lejon, h nem kell a legdragabbat venni.
    Sokszor nagyon jo dolgokat kapsz kurvasok penzert egyertelmu, de ne egyszerusitsuk mar le a vilagot arra, h marka nem marka, jo cucc, meg szar cucc.
    Mint mondtam 30 e ert lehetett olyan sisakot venni, ami ugyanazzal a technologiaval keszult, mint a 120 ezres. Nezegettem a csucs suomyhoz a gyar DVD jet, amit a sisakhoz kaptam. A gyapotszedo nigger ott kasirozta kezzel a szitazott matricat a regi aron69ezres egyszinure, kb 5 perccel dolgozott rajta tobbet a gyar, ua a lakkreteg ment ra, csak ra van rakva h biaggi, egybol 120 ezer lett. Ez a profitrol szol, es egyensulyoznak a meg eppen kello dolgok es a koltseg kozott.
    A marketing, versenysikerek, meg a vb-n meno gepek utan venni motort, vagy ruhat... Vagy ezalapjan megitelni markakat. Feluletes dolog, es nagyon kenyelmes is. Nem sok koze van a valosaghoz. Dobbenet mennyire lehet manipulalni az embereket.
    Ahhoz h valami objektiv velemenye legyen az embernek, ki kell probalni mindent, es majdhogynem szarni az osszes olyan emberre, aki megelt tapasztalat nelkul mondja a velemenyet barmirol is.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák