Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Topiccsendőr #94588 üzenetére

    én azt nem értem, hogy hogy merülhet fel egyáltalán az, hogy a láncápolás egy "nem szükséges" feladat? Hát ha ennek egyáltalán fikarcnyival több alapja volna, mint annak, hogy a Föld lapos, akkor már rég rárepült volna mindenki erre!
    Vagy szerinted pusztán megszokásból takarítják és fújkálják a profik? És nem csak a Dakaros motorosokra gondolok, hanem az igazán világjárókra is. De ha már itt tartunk, akkor mi a francért szórakozik egy Dakaros motoros ilyennel, amikor este hulla fáradtan érkezik be a célba? Ha csak felmerülne a lehetőség rá, hogy nyerjen 1 perc alvást, tuti, hogy inkább aludna...

    Hogy én nem tudom, hogy miért jó ez? Mit csinál az a cucc, amit ráfújok? Miért kell lemosni a láncot minden terepezés után? Vannak ötleteim, de azokat Te simán babonának nyilvánítanád, de igazából nem is nagyon érdekel a sok "miért?" Kell, és kész. Becsülettel megcsinálom, és használom...

    ...és akkor még bele sem mentünk olyan nüansznyi f@szságokba, hogy túrán este megállás után "állítólag" jobb befújni a láncot, mert még "meleg", mintsem hajnalban indulás előtt 30 percel ;]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák