Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    Tegnap tartottam egy full motoros napot. :DD
    Elmentünk crossozni unokaöcsémmel, egy suzuki drz400-ason mentem 3 órát a Mecsekben keresztbe kasba.
    Nagyon király volt, hihetetlen mennyi tapasztalatot tud szerezni az ember crossozással. Amikor minden csúszik minden felé, meg minden elforog.
    Az elején azért elég furcsa, volt a para rendesen mikor az első kő úgy megdobja az első kereket hogy csak nézel, meg az első nyomvályúba belecsúszol aztán egy "picit" megvezet, meg hogy a lelógó indákba ne akaszd fel magad a motoron menet közben, kell idő hogy megszokja az ember az utcai terep után, de az utolsó órában már bátrabb voltam, valszeg ezért is dobtam el a vasat 2x-is. :DDD
    Ma meg olyan izomlázam van hogy besz@rok. :D Biztosan nem ez volt az utolsó napom crossgépen... :)
    Aztán megjött a tűgörgő is a rugóstagba, fél 12-ig azt szeretlük vissza tegnap este. De most el is megyek kipróbálom milyen lett...

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák