Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Az elmúlt időszakban egyre több probléma volt az oldalam tárhely-szolgáltatójával (hostinger=fos). Lassú volt a honlap, és egyre sűrűbben írta azt, hogy "Oops, ön elérte a CPU használati limitet", ami miatt elérhetetlen volt a rendezvénynaptár :W (a többi úgy sem érdekel senkit sem! :DDD ). A hostinger supportja közölte: ingyenes tárhelyen ne reklamáljak, fizessek, és újra jó lesz... Anyád! :o

    A tárhelyes topicban ajánlották a Nethely csapatát, akik végtelenül segítőkészek voltak, és segítségükkel sikerült átköltöztetnem hozzájuk a weboldalt. :R
    Továbbra is ingyen tárhelyt használok (256MB nekem bőven elég), de a sebesség sokat javult, és többé nem lesz olyan, hogy a rendezvénynaptár nem elérhető!

    Szóval minden kedves motoros társam figyelmébe szeretném ismét ajánlani a folyamatosan bővülő rendezvénynaptárat! Szeretnék mindenkit biztatni (függetlenül attól, hogy szerinte sz@rok-e a videóim, vagy sem), hogy válogassanak a számukra szimpatikus rendezvények között!
    Szerencsére sok motoros küldött már olyan rendezvényt, ami nem szerepelt a listán, így folyamatosan bővül a naptár, és rövidesen újabb nagyobb adag kerül bele a naptárba (a tárhely-mizéria miatt nem frissítettem a listát még)! :R
    A rendezvény naptárért kattintsatok:

    www.MotorosVandor.hu/Rendezvenyek

    HA tetszik, kérlek oszd meg bátran másokkal is (pl. facebookra másold be, hogy:
    2017-es motoros (és veterán) rendezvénynaptár:
    www.MotorosVandor.hu/Rendezvenyek

    Továbbra is hangsúlyozom: egyik sem az én rendezvényem, és az oldalon reklám sincs! Nincs belőle bevételem semmilyen módon! Egyszerűen motorosként motorosoknak csináltam a naptárat! :K
    u.i.: ha készül egy rendezvényről (hivatalos) videó, küldjétek el a linket, és beteszem, hogy utólag bárki megnézhesse!

    Köszönöm mindenkinek, aki segít egy megosztással, azoknak, akik pedig csak böngésznek a programok között, jó szórakozást kívánok! (Nem haragszom, ha nem osztod meg, én sem osztok meg minden hülyeséget, de szerintem ez nem igenis hasznos!) :R

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák