Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Laraxior #53491 üzenetére

    650-es Husángot soha, azzal rengeteg baj volt / van ma is. (Gyári hibásak a hengerfejek a karbis modelleken, törnek a kipufogószelepek)
    250-es szoftcsopperre gondoltam: GV250

    A másik meg a 83kW-jával nem nekem való: ugyan öreg vagyok, de hadd éljek még egy kicsit! :B

    Amúgy meg a "kiválasztottak": a klasszikus 500-as twinek. Honda CB500, Kawa ER5 és Suzuki GS 500. A kakukktojás pedig az említett 250-es GV250 Aquila a Hyosungtól. Sajnos a lehetőségek úgy 400k HUF magasságában elvágva + átírás + kezdeti szerviz költségei (mondjuk összesen 100k)
    Ennyiért Hondát nemigen kapok elfogadható állapotban, így marad az utóbbi három, mint lehetőség. Tulajdonképpen bármelyiket elfogadnám, ha - a jogsi megszerzése után - jó állapotút találok belőle.

    szerk: csak túrázgatni kell, jellemzően tök egyedül, de felcuccolva. Bámészkodva, meg-megállva, 90 körüli tempóval. Az üléspozíció fontos hogy kényelmes legyen, mert nagyon rossz a derekam egy 23 évvel ezelőtti autóbalesetből kifolyólag.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák