Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Backspace #40049 üzenetére

    Jobbulást :(
    Körforgalmakba, ha van érkező forgalom, mindig óvatosabban megyek bele, és tapadok a belső ívre. 3-4-ből 1 rendszeresen nem adja meg az elsőbbséget. Egy hasonló esetem volt egy héttel ezelőtt, ha nem belül és nyugis tempóval megyek, akkor vagy belementem volna az elém kikanyarodó nőbe, vagy ő üt el oldalról.
    A másik pedig: város széli bevásárlóközpontok környékén mindig óvatosan. Egyik legveszélyesebb fajta vezető az, aki csak bevásárlásra használja a kocsit: nem vezet, nincs hozzászokva, nem tud figyelni, össze-vissza megy.

    Fattyú: mivel én már 2x szoptam vele, a kontakt-hibát tenném elsőnek. Utána döglődő akku vagy gyengülő generátor. Végül fesszab, de az inkább másban szokott jelentkezni.
    Kontakt-hiba a legalattomosabb köcsög dolog, ami történhet.
    Akku: mérj feszültséget kikapcsolt motorral.
    Generátor, fesszab: mérj feszültséget járó motorral, szervizkönyv által megadott fordulatszámon.

    Dell: azé', 25k alatt is van élet...
    A nagy nevek is gyártanak belépőszintű gagyit. Sőt, gyakran ugyanazon a gyártósoron ugyanannál a kínai OEMnél, mint a kevésbé neves társaik.
    Továbbá: ha még motor nincs, akkor érdemes inkább megvárni a szezon végi / téli leárazásokat.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák