Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Daywalker #22950 üzenetére

    hmm, hát ha nem fogja hátulról anya, akkor ja bizti ezért kellenek az ilyen specifikus szorítók meg takaró elemek, de bizti meglehet csinálni és szerintem nem is sokkal rosszabb a gyárinál.... jó persze levágós, hogy nem gyári, de az enyémen nincs egyáltalán full-full gagyi hatása, épp ezért nem ilyen olyan "karbon" bevonatost vettem, mert az nekem nagyon bazári lett volna :D

    ezt a megoldást pontosan nem tudom, nekem ilyen takaró, leszorítót hátra kellett volna vennem, vagy fabrikáltatnom rokonommal, ha nem jövök rá, hogy jéé azt le lehet szedni a gyáriról :), mivel hátul egy -asszem- rombusz alakzat fogja oda a gyári indexet, és ha ez nélkül tettem volna oda az univerzálisat, nem mutatott volna szépen, és nem fogatódott volna fel akkora felületen amekkorán kellene

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák