Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Mentolka #143630 üzenetére

    Motoron, robogón magasan nézel ki a fejedből. A legtöbb személyautó fölött ellátsz, vagy keresztülnézel az utastéren. Persze sötétítés, dobozos autók is vannak. Ahogyan követési távolság is.
    Ilyen forgalmi szitu kb mindennapos Budapesten. Rakparton pl gyalogatkelőhely, kétoldalt parkoló autók. De különböző sugárirányban futó utcákban is jellemző.

    Oppenheimer: szerintem egy térdvédő a ficamtól számottevően nem véd. Az olyan irányú elmozdulásokkal szemben nem tart, nincs protektor sem.
    Amikor ilyen tempóval (kb 30-40 közt, közelebb a 30-hoz) elcsúsztam a robogóval, behúztam a testem mellé a könyökömet és a mellkason elé felemeltem a kézfejem. A kézfejem lett egy kicsit lehorzsolva, kesztyű nélkül, meg persze póló, rövidnadrág kombóban mindkét térdem, könyököm, de nem tört el semmim. A bal oldalamra, lapockámra estem és gurultam.
    Gondolom, az illető próbált tenyérrel támasztva talajt fogni, ezért tört a csuklója.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák