Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #140953 üzenetére


    Dobozok nélkül egy métert sem :)

    Ma rendbe raktam a motort, cseréltem olajat és szűrőt és akkor már át is néztem és találtam még néhány hibát, amit ezek a jó angol szerelők követtek el:
    A fékcsövet tartó 2 konzolt elgörbítették, mert izomra húzták a nyolcas méretű csavarokat... A csavarokat le is sarkalták, rendeltem újat, a konzolokat visszaegyengettem. Egyértelműen látszik, hogyan kellett volna belerakni és akkor nem kellett volna izomra húzni..
    A hűtőfolyadékot kiszámlázták, csak a motorba nem öntötték bele. A tulajdonos szerint kékre cserélték, én meg mutattam neki a rózsaszín folyadékot a tartályban, ami én öntöttem bele tavaly...
    Szóval vettem megint Mannolt, rátöltöttem. Ehhez le kell szedni a tankot, kiderült, hogy egy csavart innen elhagytak, de eddig nem látszott, mert takarta egy idom.
    Ezt is megrendeltem.
    A légtelenítőcsavarokat is "megdolgozták", de még használhatóak, következő fékfolyadék cserénél kicserélem.

    Most kétszer vittem itt szervizbe a motort: először és utoljára, visszatérek ahhoz, hogy én csinálok mindent.

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák