Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #134064 üzenetére

    Tehát azt mondod egy karbi, gyújtása, hézag, etc etc után az a 10,5 még akár be is állhat értelmezhető mértékre?

    Hogy hogy a kompresszió nem számít magas fordulaton? Ezt most, hogy értelmezzem? :B Akkor a kopás miképp befolyásolja a motor karakterisztikáját/dinamikáját?

    Ne hibáztassam a szerelőt? Egyértelműen karbantartás szagú a dolog egy 2002/2003-as motornál 😅 főleg ekkora különbséggrl nem? Befolyással egyébként volt szervizelve ez a Kawa azt konkrétan tudom. Nos nem igazán sikeresen mert a Tourmax tűszelepek nálunk befolytak, az új Keihinek megoldották csak volt mellé egy gyújtás probléma is amit nem észleltünk.(nem voltam körültekintő ezt elfogadom :K )

    De kizárt, hogy ezek augusztus és október közt abban a kb 1500-2000km-ben alakultak ki mind, főleg mert már szeptember végén valahogy problémás volt a gyújtás emlékszel? Kérdeztem is anno egy hengerezés miatt. Majd jött megint a befolyás etc etc.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák