Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz runner 125 #129034 üzenetére

    én vidékre és faluba költöztem.

    agglomeráción amennyiben az internettel egyetértve azt üllőig számítjuk a 4es vonalon.

    nekem amugy spec a őszintén ránézésre érzésre monor még bőven de talán még pilisre is rámondanám hogy része az agglomerációnak. na én még azon is túl vagyok. innen tolom a p+rt.

    alapvető ingázásra autó az állomásig (bocsássa meg mindenki csúcsidőben jár óránként a sárga busz 8 km pedig nem séta, és büdösen vonatra ülni nincs kedvem bicigli jeligére, valamint az itteni utakat a husky viseli jól más nem nagyon ) onnét pedig vonat. nyáron motorozok. heti egy két napot amikor kedvem van hozzá. de az meg rekreációs tevékenység :D

    elfogadom mások mások.

    NEKEM iszonyuan bevált. bevásárolni napi szarokat falun belül is tudok ha nem 14 órás napot melózok. de igazából itt is ésszel élünk. beálltunk a heti 1 nagybevásárlásra. azon kívül szinte nem megyünk boltba. szórakozási igényem kimerül a motoron a műhelyben és a kutyákkal erdőn mezőn eltöltött időben. gyerek nincs. nem is lesz.

    egyetlen igazi hátránya van nekem a nem pestnek. ha hirtelen kell állatorvos. na az itt nincs. ahhoz meg pest messze van ha tényleg baj van.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák